żaglowce strona główna
Max Glob

Realizacja zamówień


WARUNKI ZAKUPU I DOSTAWY

1. Wszystkie ceny podane w sklepie są cenami brutto (zawierają podatek VAT).

2. Ceny modeli żaglowców nie obejmują kosztów transportu.


2. Zamówienia przyjmujemy za pośrednictwem sklepu internetowego, pocztą elektorniczną lub telefonicznie.Wszystkie zamówienia potwierdzamy telefonicznie lub e-mailem (podanie adresu e-mail i numeru telefonu jest konieczne).

Uwaga! Zastrzegamy sobie prawo odmowy realizacji zamówienia, którego nie udało się potwierdzić w ciągu dwóch dni roboczych.


3. Za zakupy można płacić:

- gotówką w razie odbioru osobistego
- przelewem (przedpłata) na rachunek bankowy z podaniem na przekazie numeru zamówienia otrzymanego automatycznie po złożeniu zamówienia.
- przy odbiorze kurierowi po wybraniu opcji "płatne za pobraniem"  


4. Większość zamówień wysyłamy w ciągu 3-4 dni roboczych. W przypadku braku zamówionego towaru na magazynie czas oczekiwania może być dłuższy. Klient informowany jest o opóźnieniu pocztą elektroniczną lub telefonicznie.


Zawartość strony www.zaglowce.net nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu kodeksu cywilnego.

5. Zamówienia dostarczane są za pośrednictwem firmy kurierskiej UPS.

Kupujący ponosi koszty dostawy:

Po wcześniejszym umówieniu się możliwy jest odbiór osobisty (Warszawa i okolice).

Powyższe warunki dostawy obowiązują na terytorium Polski. W przypadku dostawy za granicę opłaty są ustalane każdorazowo indywidualnie, w zależności od kosztów pobieranych przez przewoźnika.

6. W uzasadnionych przypadkach zastrzegamy sobie prawo odmowy realizacji zamówienia, wskazania sposobu płatności lub zażądania przedpłaty lub zaliczki.

Na życzenie klienta wystawiamy fakturę VAT.


GWARANCJA


1. W przypadku towarów wadliwych, niekompletnych, bądź uszkodzonych fabrycznie wymienimy produkt na pełnowartościowy. Jeśli będzie to niemożliwe (np. z powodu wyczerpania nakładu lub zapasów), zaoferujemy do wyboru inne, dostępne w naszym sklepie produkty lub zwrócimy pieniądze.

Zwracany produkt musi być dostarczony do naszej siedziby w oryginalnym opakowaniu. Nie może nosić żadnych śladów używania, kopiowania, musi być kompletny.

W razie zwrotu towaru, kupujący odsyła model na swój koszt, ryzyko związane z jego utratą lub uszkodzeniem podczas odsyłania ponosi kupujący.

Zwrotu zapłaty za towar dokonujemy przelewem na rachunek bankowy wskazany przez klienta lub przekazem pocztowym.


DANE DO PRZELEWU

Synergetica Agnieszka Guzicka
mBANK :57 1140 2004 0000 3102 3547 2317
admin projektowanie tworzenie aplikacji stron internetowych